*Megalodon Tand - 127mm - Sukabumi, IndonesiëEen prachtig exemplaar van een tand van de uitgestorven reuzenhaai Otodus megalodon (voorheen Carcharocles megalodon). Deze fossiele tand is een indrukwekkend stukje natuurlijke geschiedenis, afkomstig uit een van 's werelds meest gerenommeerde vindplaatsen.Details:Object: Tand van de Megalodon (Otodus megalodon)Vindplaats: Sukabumi, IndonesiëGeologische periode: Neogeen, Mioceen-tijdperkStaat en opmerkingen:*GerestaureerdHerkomst:Dit specifieke exemplaar is gevonden in de rijke afzettingen nabij Sukabumi, op het eiland Java, Indonesië. Dit gebied staat bekend om zijn fossielen van uitzonderlijke kwaliteit.Verzending:Het kavel wordt uiterst zorgvuldig verpakt om schade tijdens transport te voorkomen en wordt aangetekend en verzekerd verzonden met een trackingcode. Eventuele invoerbelastingen of douanekosten zijn voor rekening van de koper, afhankelijk van de bestemming.*standaard niet inbegrepenM29