Prachtige en zeer goed bewaarde Otodus Megalodon tand afkomstig uit Sukabumi, Indonesië. De tand valt direct op door zijn krachtige symmetrische vorm en mooie natuurlijke uitstraling. De kartels zijn duidelijk zichtbaar en scherp, de kroon is volledig en toont een fraai kleurverloop, terwijl de wortel robuust en intact is. Er zijn geen restauraties of reparaties uitgevoerd dit exemplaar is volledig natuurlijk. Een indrukwekkend fossiel van ’s werelds grootste haai perfect voor verzamelaars of als decoratie.