Meeuwis van Buuren (1902-1992),staat bekend om zijn zeegezichten en word gezien als de beste 20 eeuw zeeschilder - duinlandschappen, maar schilderde ook stillevens. Hij ging naar de Academie voor Beeldende Kunsten in Rotterdam, waar hij les kreeg van Herman Mees, Johannes Gerardus Heijberg en Adriaan de la Rivière. Van Buuren schilderde in een naturalistisch-realistische stijl.Betreft een zeer vroeg werk van de kunstenaarPrachtige zeldzame voorstelling van een landschap met fantastische lichtval en kleuren (zie close ups)!!Het schilderij is in het echt meerdere malen mooier!!Het werk verkeerd in zeer goede staat voor leeftijd, doekmaat 50X100CM. Lijst met minimale gebruikssporen deze wordt gratis bij het schilderij meegeleverd bij afhaal, bij verzending zonder door grootte, gewicht en kwetsbaarheid. Alleen op aanvraag!Word zeer goed verpakt en internationaal aangetekend verstuurd