Prachtig stalen meubel met opbergruimte voor vinyl en cd's, een uniek en zeer zeldzaam object omdat het is gesigneerd door een Franse smid. Het meubel is aangeschaft samen met een sculptuur in brutalistische stijl die uitstekend bij dit stuk past.De koper kan de twee scheiden omdat de sculptuur niet verzegeld is. Zeer industrieel decor, platina meubel en sculptuur die kunnen dienen als opbergruimte voor strips, tijdschriften of andere spullen.Vinyl meubel: 120x50cmBeeldhouwwerk : 58x29 cm