Unieke vaas van de Franse kunstenaar en meester-glasblazer Maxence PAROT.Erkende kunstenaar wereldwijd, exposant in een kunstgalerie.Meerdere solo-exposities en professionele beurzen.Uniek stuk originele creatie, gedateerd en gesigneerd door de kunstenaar PAROT.M 2025Decor met een transparante, geblazen achtergrondbubbel, opaline kleuren en kleurverlopen in de glasmassa.24-karaats gouden bladen in een tussenlaag, warmbewerkt.Mooie dikte van het glas rondom de bubbel.Kamer onderaanDe kunstenaar laat opzettelijk de sporen van de Pontil achter, die voor hem de navel van het stuk is.Uniek stuk, zeer decoratief en lichtgevend.18 foto'sAfmetingen: Hoogte=12 cm / Breedte=10 cm / Bovenopening=3 cmGewicht: 0,710 KgPerfecte staatZorgvuldige verpakking, traceerbare verzending via Colissimo.Glas en licht vormen een noodzakelijke combinatie om een kamer te verfraaien.Ik gebruik een spot met een daglichtlamp om de foto's te maken.