Unieke vaas van de Franse kunstenaar en meester-glasblazer Maxence PAROT.Erkende kunstenaar wereldwijd, exposant in een kunstgalerie.Meerdere solo-exposities en professionele beurzen.Uniek stuk originele creatie, gedateerd en gesigneerd door de kunstenaar PAROT.M 2025Decor met een achtergrondbel van transparant amber gespoten, opaline kleuren en vervaagde tinten in de massa van het glas in beweging.24-karaats gouden bladen in een tussenlaag, warmbewerkt.Mooie dikte van het glas rondom de bubbel.Kamer onderaanUniek stuk, zeer decoratief en lichtgevend.23 foto'sAfmetingen: Hoogte=13cm / Breedte=10cm / Bovenopening=3cmGewicht: 0,740 kgPerfecte staatZorgvuldige verpakking, traceerbare verzending via Colissimo.Glas en licht vormen een noodzakelijke combinatie om een kamer te verfraaien.Ik gebruik een spot met een daglichtlamp om de foto's te maken.