Unieke vaas met goud en zilveren paillon van de Franse kunstenaar en meester-glasblazer Maxence PAROT.Erkende kunstenaar wereldwijd, exposant in een kunstgalerie.Meerdere solo-exposities en professionele beurzen.Uniek kunstwerk, gedateerd en gesigneerd door de kunstenaar PAROT.M 2026Decor met een geblazen achtergrondbubbel in transparant cobaltblauw, kleuren en vervaagde tinten in de massa van het glas.24-karaats gouden bladen in een tussenlaag, warmbewerkt.Paillons van Zilver 999 in de glasmassa, heet bewerkt.Mooie dikte van het glas rondom de bubbel.Kamer onderaanDe kunstenaar laat opzettelijk het Pontil-teken achter, dat voor hem de navel van het stuk vormt.Uniek stuk, zeer decoratief en lichtgevend.24 foto'sAfmetingen: Hoogte = 11 cm / Breedte = 10 cm / Dikte = 5 cmGewicht: 0,670 kgPerfecte staatZorgvuldige verpakking, traceerbare verzending via Colissimo.Glas en licht vormen een noodzakelijke combinatie om een kamer te verfraaien.Ik gebruik een spot met een daglichtlamp om de foto's te maken.