Unieke vaas van 30 cm hoog door de Franse kunstenaar en meester-glasblazer Maxence PAROT.Erkende kunstenaar wereldwijd, exposant in een kunstgalerie.Meerdere solo-exposities en professionele beurzen.Uniek stuk originele creatie, gedateerd en gesigneerd door de kunstenaar PAROT.M 2025Uniek decor met een transparante blauwe bol met gesmolten achtergrond, kleuren en opalines in meerdere lagen in de glasmassa.Lichtspel en transparantie.Prachtige dikte van glas, massief stuk van 2.400 kg.Kamer onderaanDe kunstenaar laat opzettelijk het spoor van de Pontil achter, dat voor hem de navel van het stuk is.Uniek stuk, zeer lichtgevend met mooie reflecties.24 foto'sAfmetingen: hoogte=30cm / diameter=15cm / bovenopening=5cmGewicht: 2.400 kgPerfecte staatZorgvuldige verpakking, traceerbare verzending via Colissimo.