Unieke vaas van 15 cm hoog door de Franse kunstenaar en meester-glasblazer Maxence PAROT.Erkende kunstenaar wereldwijd, exposant in een kunstgalerie.Meerdere solo-exposities en professionele beurzen.Uniek stuk originele creatie, gedateerd en gesigneerd door de kunstenaar PAROT.M 2025Decoreer met een achtergrondbubbel van transparant cobaltblauw glas, met opaline kleuren en gradaties in de massa van het glas die in beweging zijn.24-karaats gouden bladen in een tussenlaag, warmbewerkt.Mooie dikte van het glas rondom de bubbel.Kamer onderaanDe kunstenaar laat opzettelijk het spoor van de Pontil achter, dat voor hem de Navel van de scène is.Uniek stuk, zeer decoratief en lichtgevend.18 foto'sAfmetingen: Hoogte=15cm / Diameter=7cm / Bovenopening=2cmGewicht: 0,690 KgPerfecte staatZorgvuldige verpakking, traceerbare verzending via Colissimo.Glas en licht vormen een noodzakelijke combinatie om een kamer te verfraaien.Ik gebruik een spot met een daglichtlamp om de foto's te maken.