Max Ernst (1891 - 1976)18 Zaksketches - Galerie Lucie Weill, 1963Lithografische poster op papier.Afmetingen:+ Grootte van het vel: 65 x 44 cm / 25,6 x 17,3 inch.In goede staat. Kan zachte vouwlijnen, lichte verkleuring en enkele kleine vlekken in de marges bevatten. Afbeelding verder zeer schoon met levendige kleuren.Houd er rekening mee dat de laatste afbeelding slechts een simulatie is, het kunstwerk is NIET ingelijst.Gemaakt voor de Max Ernst-tentoonstelling "18 Dessins de poche" bij Galerie Lucie Weill, Parijs.Gedrukt door Mourlot, Parijs.Wij verzenden wereldwijd met DHL of vergelijkbare verzendbedrijven.