Maurice Greiffenhagen (1862-1931)Pall Mall Budget, 1897Lithografie in kleuren op wove papier.Afmetingen+Grootte van het vel: 28 x 20,5 cm / 11 x 8 in.+Grootte van de afbeelding : 18,7 x 14 cm / 7,3 x 5,5 in.Condities: In goede staat, met zachte vouwlijnen bij de randen en enkele kleine vlekken. De afbeelding is verder zeer schoon. Niet ingelijst.Deze litho werd opgenomen als plaat in het boek van Ernest Maindron, 'Les Affiches Étrangères Illustree' (1886-1895), gedrukt in Parijs door Imprimerie Chaix in 1897.Het boek werd gedrukt in een oplage van 1.025 en bevatte 84 kleurplaten, waarvan deze één is, waardoor het vrij zeldzaam is.Wij verzenden wereldwijd met DHL of vergelijkbare verzendbedrijven.