Maurice Estève (1904-2001)Abstracte compositie (Lunaire administratif), 1966Originele litho in 7 kleuren (atelier Mourlot)Ondertekend met potloodGerechtvaardigd kunstenaarsbewijsOp bogen perkament 65 x 48 cmReferentie: Moestrup / Prudhomme oeuvrecatalogus #42Een certificaat zal worden overhandigd bij het kunstwerk.Zeer goede staat, kleine gebruikssporen en kleine defecten in de marges (kijk goed naar de foto's)