De barbie is nog helemaal in originele en dus zeer goede staat. Ze is nooit uit de verpakking gehaald.De doos heeft wel wat shelfware. Linkerbovenhoek van de doos heeft een klein deukje aan de voorkant(vermoedelijk bij oorspronkelijke shipping gebeurd).De Barbie-pop is zowel opvallend als ondeugend in haar zwarte satijnen bh en slipje, afgezet met zwart kant en lichtblauwe strikjes, zwarte kousen en jarretels. Haar lange gitzwarte haar is gestyled in een strakke paardenstaart, opgestoken en weg van haar fijngevormde gezicht. De barbie draagt een prachtige en sensuele set haute couture lingerie. Speciaal ontworpen mode voor het Silkstone-lichaam. De pop kan niet zelf staan.Ontwerper: Robert Best Uitgave: Limited Edition Collectie: Barbie Fashion Model Collection Releasedatum: 1 april 2001 Mode speciaal ontworpen voor het Silkstone Barbie-poppenlichaam. Niet geschikt voor andere Barbie-poppen. Voor de volwassen verzamelaar.Artikelnummer: 29651