Zeldzame blikken "MICKEY MOUSE on Handcar" , geproduceerd bij Masudaya / Modern Toys (Japan) in de 60-er jaren !!De Mickey Mouse is in een zéér mooie en geheel Originele Conditie en is voorzien van een batterij aangedreven elektromotor.Bump'n Go / Mystery Action, 'bewegend' Mickey Mouse figure en tegelijkertijd een 'belgeluid', alle functies werken perfect op twee stuks 1,5 volt D-cell batterijen.Keurig schoon batterijvak !!Prachtig gelithografeerd met vele Walt Disney characters op de zijkanten van de handcar.Hoogte van de Mickey Mouse on Handcar is ca: 24 cm. (= 9,5" inch).Compleet met de Originele kartonnen Box/verpakking mét inlay !!Gemerkt: M.T. (Made in Japan).Wordt zorgvuldig verpakt & verzonden mét Track/Trace !!