Zeer expressief en rijk gedetailleerd Garuda-masker uit Bali, volledig met de hand gesneden uit massief hout en traditioneel beschilderd in rood, goud, zwart en groene accenten. Dit exemplaar vertoont prachtig uitgewerkte krullen, uitsneden en patronen. De achterzijde toont dat het geheel met de hand is uitgehakt. De originele ophangdraad is nog aanwezig, waardoor het direct als wanddecoratie te gebruiken is. Conditie: Goede vintage staat Enkele kleine verfslijtage en gebruikssporen aan de randen, passend bij leeftijd Sommige plek stukje afgebroken. Geen scheuren of breuken zichtbaar Ophangoog aanwezig Zie foto’s voor alle details. Afmetingen: Hoogte: 33 cm. Breedte: 30 cm. Diepte: 22 cm. Gewicht: 440 gram. De kavel wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend, verzekerd verzonden met een track-en-tracé-nummer. Afhalen in overleg ook mogelijk.