Expressief en kleurrijk reliëf van een masker, uitgevoerd in olieverf op hout.Het ongesigneerde werk is duidelijk geïnspireerd door de stijl van Corneille (1922–2010) zie laatste foto, met levendige kleuren zoals groen, rood en roze en een speelse, bijna kinderlijke vormentaal die doet denken aan de Cobra-beweging.Door de reliëfwerking krijgt het object extra diepte en een sterke decoratieve uitstraling. Een opvallend kunstwerk dat uitstekend past binnen een eclectisch interieur en aantrekkelijk is voor liefhebbers van moderne, expressieve kunst.Details:Techniek: olieverf op houtUitvoering: reliëfHoogte: 29,5 cmBreedte: 40 cmDiepte: 5 cmOngesigneerdPeriode: vermoedelijk tweede helft 20e eeuwFoto’s maken onderdeel uit van de beschrijving.