Zéér zeldzame grote versie van de Mickey Mouse Xylophone (Marx, ca. jaren ’50), in bijna mint conditie en compleet met originele doos. Werkend opwindsysteem: Mickey slaat ritmisch op de toetsen, waarbij hoofd, lichaam en oren bewegen.Fabrikant: MarxPeriode: 1950sMateriaal: tin (basis) + metaal en zwaar kunststofAfmetingen speelgoed: ca. 16 × 26 × 29 cmWind-up mechanisme, volledig werkendNear mint (bijna nieuwstaat)Prachtig gelithografeerdMechaniek functioneert uitstekendOriginele doos / box, compleet met alle flappen !!Afmetingen ca. 27 × 18 × 30 cmExcellent+ met minimale slijtage !!Wordt zorgvuldig verpakt & verzonden mét Track/Trace !!