Marti Font ‘Lièvre en Repos’ , Art Déco presse-papier , voorstelling van een Haas – Presse-papier – bronskleurig gepatineerd zamac op marmeren voetstuk
Lièvre en ReposPrachtige Art Déco presse-papier , mooie voorstelling van een rustende Haas.gesigneerd M. Font , Marti Fontca 1910-1920France Gemaakt van bronskleurig gepatineerd zamac en staat vast op een mooi marmeren voetstuk.Hoogte ca 16 cm Breedte x Lengte basis ca 6,5 x 15 cm Dikte marmer ca 1,5 cm Gewicht ca 785 gram Goede staat met natuurlijke ouderdomssporen.Bekijk de foto’s deze maken deel uit van de beschrijving en tonen een duidelijk beeld.Wordt met uiterste zorg verpakt en verstuurd met de post, colissimo.Bekijk ook eens onze andere artikelen.