Marquant Yellow Cab loopauto,Vintage metalen kinderloopauto – Taxi – Marquant – ca. 1980–1990Prachtige vintage kinderloopauto uitgevoerd als klassieke Amerikaanse taxi. Dit decoratieve model is vervaardigd uit metaal en uitgevoerd in een opvallende gele kleur met originele opschriften zoals “USA CAB CO. NEW YORK” en “TAXI”. De loopauto is voorzien van een zwart zadel, verchroomd stuur en sierlijke grille, wat het geheel een nostalgische uitstraling geeft.Het betreft een model van het merk Marquant, bekend om zijn decoratieve en retro geïnspireerde objecten. Zowel geschikt als speelgoed als decoratief object voor interieur, winkel of etalage.Conditie is goed met normale gebruikssporen passend bij leeftijd en gebruik. Een echte blikvanger met veel charme.Afmetingen: ca. 76 x 27 x 35 cmGewicht: ca. 6 kilogramFoto’s maken onderdeel uit van de omschrijving. Bekijkt u deze daarom zorgvuldig.Het item wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.Voor sommige items kiezen wij ervoor deze gedemonteerd te verzenden.ZoekwoordenVintage taxi, ride on toy, kinderloopauto, Marquant, metalen speelgoed, retro taxi, decoratief speelgoed, USA cab, vintage toy car, collectible toy