Marlen vulpen, gemaakt in Italië, met een prachtig gemarmerde celluloid behuizing en een massief sterling zilveren (925) vat.De zilveren sectie is duidelijk gemerkt met 'CE 925', wat bevestigt dat het om echt sterlingzilver gaat.Uitgerust met een originele 18K gouden nib (Fine), gegraveerd Marlen – Italië – – F, die een soepele en precieze schrijfervaring biedt.Elegant Italiaans vakmanschap met verfijnde details, geschikt voor verzamelaars en dagelijks schrijven.Zeer goede vintage conditie. Lichte tekenen van ouderdom en zachtaardig gebruik, consistent met de tijd.Vulsysteem: cartridge / converterPenpunt: Goud – FijnMateriaal: Sterling Silver 925 & CelluloidLand: ItaliëDe foto's maken deel uit van de beschrijving, kijk alstublieft goed naar de foto's.