Elektrische locomotief Serie 10000 van de Franse Spoorwegen SNCF, groen, Märklin SEF 800 (3012), het 2e type uit 1957, met de rode handles voor omschakelen en met koppelingen type K7. De loc is van gietijzer, heeft aan beide zijden twee koplichten, is voorzien van twee pantografen type 6.De loc rijdt en schakelt goed, heeft nog beide sneeuwschuivers en gave pantografen die goed in- en uitvouwen. Met goed functionerende koppelingen.Zowel dak als body zitten mooi in de lak, niets is overgespoten of bijgewerkt.De loc is gecontroleerd, schoongemaakt, geolied en afgesteld, nog met de originele sleper met het grote oog, de originele transparante antislipbanden zijn vervangen door rubberen exemplaren. De foto's zijn expliciet onderdeel van de beschrijving.