Zeldzaam (mooie) uitgave gedaan door Marklin tijdens de jaarlijkse financiële presentatie van de Deutsche Bundesbahn. In 2015 (Expo in Milaan).De loc is alleen uit de doos geweest om te testen. Alles werkt 100% geen gebruikssporen en geen beschadigingen of missende delen. Rijdt bijzonder mooi.De digitale loc heeft MFX en volledige sound, is geheel van metaal, wisselende 3-punts frontsein / rode sluitseinen, kortkoppeling, tijdperk 6.De locomotief zelf is óók genummerd met het nummer 271. Totaal zijn er 555 van gemaakt. De uitvoering is die van de EcoPhant van DB Schenker. Wordt verzekerd verzonden, ophalen kan natuurlijk ook.De beide wagons zijn nooit uit de doos geweest.Voor alle drie zijn er presentatierails voor in de vitrine.