Prachtige grote stoomlocomotief met aparte tender van de Belgische spoorwegen SNCB/NMBS serie 27.Voltooi. Loopt uitstekend in de digitale modus (code 27).Vitrine-uitgang, geolied en getest, goedgekeurd op mijn netwerk.Doos in goede staat; compleet met alle elementen en documenten.De foto's maken deel uit van de beschrijving.