Märklin H0 diesel loc BR 111 locnr 111 133-5Staat: lichte gebruikssporen.Wisselstroom, AnaloogLoc getest en rijdt goed.Wordt geleverd in originele verpakking. Plastic inlay is beschadigd / breukVerzendkosten binnen Nederland, aangetekend en verzekerd 9,00Wij verzenden met Post.nl / DHL/ UPS binnen Nederland en BelgiëAfhalen OP AFSPRAAK binnen 7 dagen na sluiting mogelijk.Foto’s maken deel uit van de beschrijvingEuropees retourrecht van toepassing, 14 dagen na ontvangst, retourzending voor kosten koper.