Märklin treinset artikel 3126, originele verpakking. Vermoedelijk uit de jaren 50. Bestaande uit stoomloc met tender artikel 3048, bedrijfsnummer loc: 01 097.2 antislipbanden, 3 frontlichten, rookgenerator (deze is defect). Verder 2 D-sneltrein rijtuigen artikelen 4023 en 4027, een restaurant rijtuig artikel 4024 en een bagagewagen artikel 4026. De loc is getest en rijdt en schakelt goed. Gebruikssporen aanwezig op loc en wagons.Verder bestaat de set uit 12 Märklin M-sporen 5100, 18x rechte sporen 5106, waaronder een aansluitspoor, 2 elektrische wissels, een seinplaat en 4 rollen kabels.De doos is slechts licht beschadigd en is nog heel netjesDe foto's maken deel uit van de beschrijving.