Zeer mooie nette staat getest: rijdt en schakelt, lichten ok doos zonder boekje erbij nauwelijks gebruikssporen, enkel beetje stof (niet opgekuist om niet te beschadigen) heel pooie panto's opschrift e424 103 foto's zijn de beschrijving wordt goed verpakt en keurig verzonden