'Mushroom'-object en stenen aardewerken kom door keramiekkunstenaar Marianna Franken (1928-2025).Hoogte 'Mushroom' is ongeveer 7 cm en diameter 8 cm. Gemerkt met een ingedrukte zegel/monogram. Kan gedateerd worden rond 1968. In uitstekende staat, geen beschadigingen of restauraties. Herkomst: verworven uit de persoonlijke collectie van keramiekkunstenaar Hans de Jong (1932-2011), die een dierbare vriend was.Hoogte van de stenen kom is 4,5 cm en diameter 11 cm. Gemerkt met een indruk van het MF-teken. Eerder stuk, te dateren rond 1963/64 toen ze op een werkstudie- of reisperiode in het Verenigd Koninkrijk was. In uitstekende staat. Herkomst: gekocht bij de kunstenaar zelf.