Marcel Lenoir (1872-1931)Aanroeping tot de Groene Onyx Madonna, ca. 1897Lithografie in kleuren op wove papier.Ondertekend op het plaatje, onderrand rechts.Het blindstempel van L'Estampe Moderne in de rechterbenedenhoek.Afmetingen+Grootte van het vel: 40,7 x 30,6 cm / 16 x 12 inch.In zeer goede staat met zachte vouwlijnen aan de randen. Afbeelding zeer schoon met levendige kleuren. Niet ingelijst.Gepubliceerd door Masson & Piazza, Parijs.Niet geheel anders dan de Maitre de L'Affiche-serie was L'Estampe Moderne een portfolio dat tussen 1897 en 1898 werd gedrukt, uitgegeven door Imprimerie Champenois, Parijs. Het bevatte 24 maandelijkse portfolio's, elk met vier originele lithografieën. Elk werk werd uitsluitend voor deze serie in opdracht gegeven.Net als Mucha waren enkele van de bijdragende kunstenaars Rhead, Meunier, Ibels, Steinlen, Willette en Grasset.We verzenden wereldwijd met DHL of vergelijkbare bezorgbedrijven.