Originele poster in lithografie uit 1936 door Marc.Imp. edities te koop in Parijs.Linkeronderhoek beschadigd, maar geen ontbrekende delen.Randafwerkingen licht gekreukt op sommige plaatsen.200x130cmgoede staat