Marc Chagall (1887-1985)Le Bouquet de la Reine, 1984Originele kleurenlithografieNon signéeOp velijn Arches 64 x 51,5 cmREFERENTIE : Catalogue raisonné Sorlier #1036Een certificaat zal worden overhandigd bij het kunstwerk.AUTHENTICATIE : Geauthenticeerd en tegenondertekend op de achterzijde door de expert Yves Lebouc (zie foto)Uitstekende staat, lichte roestvlek in de bovenmarge van het vel (zie foto) en zeer kleine manipulatievlekken aan de rand van het vel.