Origineel handschrift - 15e eeuw - velijn - 18 x 12,5 cm. Conditie: heel goed!!Blad uit een Psalter met een miniatuur met Koning David met de harp, David zit in het landschap met bomen op de achtergrond, in de verte is een kasteel en een deel van de stad te zien. In de lucht boven het kasteel is God zichtbaar met een aantal engelen. De randen om het miniatuur is rijkelijk versierd met bladeren en bloemen en een aantal dieren; zie de vlinder rechts, en daarboven in de hoek een vogel, onderin in het midden zijn twee vogels. Het Initiaal is de letter B van Beatus. Ook de achterzijde is zeer fraai met tekst en versierde randen. Er is veel goud gebruikt op dit blad.