Origineel, rijk uitgevoerd manuscript uit een Getijdenboek (Book of Hours), in het Middelnederlands in een vertaling van Geert Grote. Handschrift vervaardigd in een scriptorium uit de IJsselvallei omstreeks 1460.Tekst, dubbelzijdig, geschreven in een pakkende penvoering met goud opgehoogde initiaal en gouden kantlijn en decoratieve figuraties op perkament.Meerdere letters in blauwe en in rode inkt.Afmetingen plm. 171 mm x 121 mm. Conditie: in prachtige staat, ondanks de ouderdom zijn de kleuren heel goed behouden en de gouden delen bijzonder helder, lichte verkleuring aan een zijde, het perkament heeft de normale ouderdomstekenen. Uniek manuscript uit de Middeleeuwen in het Middelnederlands.Betreft een bijzonder mooi exemplaar.Wordt aangetekend verzonden.