Mooie kop en bijpassende schotel van de manufactuur van Locré (Frankrijk, XIXe eeuw) in geelgouden porselein en beschilderd met bloemen, guirlandes en strikken.Uitstekende staat, kleine gebruikssporen op de vergulding.Markeer alleen onder de ondertitelBeker: hoogte 6,5 cm, diameter (zonder steel) 6 cm.Onderbord: diameter 12,5 cm, hoogte 3 cmZorgvuldige en beschermde verzending.