Prachtige set van 18 porseleinen borden van Maison d'Orient Bruxelles met een verfijnd en tijdloos decor.De borden hebben een elegante witte afwerking, benadrukt door brede gouden randen en delicate ornamentale motieven, ideaal voor een chique tafel of een mooie presentatie voor een receptie.Wij hebben:6 borden met een diameter van 26,7 cm.6 borden met een diameter van 23 cm6 borden met een diameter van 19,3 cm.De borden verkeren in zeer goede algemene staat zonder scheuren of barsten, slechts enkele tekenen van slijtage van de vergulding aan de randen en twee zwarte vlekken op twee borden.Gelieve goed te kijken naar de foto's omdat ze deel uitmaken van de beschrijving.Verzending verzekerd via aangetekende brief.