Verguld koperen hoofd van Mahakala uit Tibet, uit de eerste helft van de twintigste eeuw.Het hoofd maakte deel uit van een sjamanistische halsketting.Afmetingen : 7,5 x 7,5 x 5 cmVerzending met Colissimo en tracking