Hallo, het is mij een groot genoegen u deze prachtige originele foto van groot formaat (24,5 x 30) van Brigitte Bardot & Sami Frey aan te bieden, genomen tijdens de opnames van de film La Vérité in 1989 door Henri-Georges Clouzot, een film die in Hollywood de Oscar voor beste buitenlandse film heeft gewonnen.U zult deze prachtige foto in zijn zeer mooie, nieuwe lijst ontvangen, met snelle, zorgvuldige en verzekerde verzending.Een werkelijk verzamelstuk, zowel door het verdwijnen van Brigitte Bardot als door de herkomst van deze fotografie (studio Acacia-Cinéaudiance/ 122 rue de la Boetie-75008 Parijs).