Arnold Mac 700 Motor 1949Incl reprodoos en passende sleutelPrachtige heldere kleurenEen van de meest fascinerende naoorlogse noviteiten was de Arnold Mac 700, een blikken speelgoedmotorfiets met een bestuurder die mechanisch op en af kon stappen tijdens het rijden. Een zeer gewild speeltje, vooral vanwege de ingenieuze mechanische beweging. Deze blikken speelgoedmotorfiets is 19 cm lang.