Fascinerende geïllustreerde editie van 80 prachtige lithografische platen in kleur van dit werk dat een uitgebreide encyclopedische onderneming vormt die erop gericht is de wetenschappelijke kennis van die tijd toegankelijk te maken voor het grote publiek -Dit eerste deel bevat een groot aantal artikelen gewijd aan dieren, planten, mineralen en natuurlijke verschijnselen, gepresenteerd in een heldere en levendige stijl, terwijl ze vergezeld gaan van prenten die het pittoreske en didactische karakter van het werk versterken -Dit woordenboek, tegelijk wetenschappelijk en esthetisch, sluit aan bij de traditie van de grote naturalistische verzamelwerken en blijft een cruciale mijlpaal in de geschiedenis van de popularisering van de wetenschap en de verspreiding van kennis in de negentiende eeuw.De heer Félix-Édouard Guérin - Pittoreske Woordenboek van de Natuurgeschiedenis en der Natuurverschijnselen, samengesteld door een vereniging van naturalisten - 1833/1834 - Deel I - Bij het Abonneeringskantoor -640 pagina's.Redelijke staat van de band, werk in zijn bruine halfkalfsleder uitgave, gemarmerde platen, gebruikssporen, hoeken en kapjes versleten, scheuren in de rug bij de uiteinden, afgesleten randen, rug met versierde nerf, vergulde titel en tomnummerGoede binnenstaat, verkleuringen, teksten in twee kolommen, werk verrijkt met 80 prachtige lithografische kleurplaten buiten de tekst, marmeren schutbladen -Leveringsservice binnen enkele dagen verzekerd.