M.C. Escher (1898-1972). "Wij komen eruit! Nederlandsche Ex libris Kring 1 jan. 1947.Houtsnede, 1946, gemonogrammeerd in het blok, 11,8 x 10,1 cm.Bool 345. Als gepubliceerd in: Gedenkboek 1947. Nederlandsche Exlibris-kring. Wassenaar. NE 1947, 84, (4)p., Gedrukt in 1000 exemplaren, vele houtsneden door diverse kunstenaars gedrukt van de oorspronkelijke blokken (Escher op pagina 53), ingebonden in band, slappe kaft, (Een van de zeldzaamste Uitgaven) . Iets verkleurd (zie scan).M.C. Escher (1898-1972), titel van kunstwerk: 'Wij komen eruit!' - Nederlandsche Exlibriskring 1 jan. 1947, techniek: houtsnede, gesigneerd in de plaat.Editie: 1000afmetingen: 118×101x00 mm van de Escher en 270x210 x50 mm van het boek.De foto's zijn deel van de beschrijvingWordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.Ophalen in Waalwijk kan ook.