M.C. Escher (1898-1972). "Wij komen er uit! Nederlandsche Exlibris-Kring 1 jan. 1947".Houtsnede, 1946, gemonogrammeerd in het blok, 11,8 x 10,1 cm.Bool 345. Als gepubliceerd in: Gedenkboek 1947. Nederlandsche Exlibris-kring. Wassenaar. NEK, 1947, 84, (4)p., gedrukt in 1000 exemplaren, vele houtsneden door diverse kunstenaars gedrukt van de oorspronkelijke blokken (Escher op pagina 53), ingebonden in linnen band, hardcover, voorkant iets verkleurd (zie scan).M.C. Escher (1898-1972), titel van kunstwerk: 'Wij komen er uit!' - Nederlandsche Exlibriskring 1 jan. 1947, techniek: houtsnede, gesigneerd in de plaat.Editie: 1000afmetingeng: 118×101×0 mmDe foto's maken deel uit van de beschrijvingaangetekende verzending