Fraaie vintage prent genaamd : Andere wereld Origineel gemaakt door;Maurits Cornelis (Mauk) Escher (Leeuwarden, 17 juni 1898 – Hilversum, 27 maart 1972). Hij was een Nederlandse kunstenaar, die bekend is om zijn houtsneden, houtgravures en lithografieën, waarin hij vaak speelde met wiskundige principes. Hij signeerde zijn werk met MCE.Het item is gemaakt op dik papier. Gesigneerd in de plaat. Periode 2001Land; Nederland Een mooi item voor elk interieur of verzameling. Het item is nog nooit opgehangen en in zeer mooie staat. Zie alle foto’s voor een mooie en goede indruk.Het item zal zorgvuldig verzonden worden.