Prachtige en zeldzame Franse dubbele bain-marie uit de 19e eeuw, afkomstig uit Lyon, gestempeld met het gewilde Louveteau 'wolf cub'-merk samen met de initialen van de maker G.M.Dit is een eerlijk stuk professioneel Frans keukencopper, traditioneel gebruikt in de klassieke Lyonnaise gastronomie.Het stuk is gemaakt van zwaar koperen met een gewicht van 3,97 kg, met massieve messing handgrepen, allemaal met de hand bevestigd in authentieke 19e-eeuwse stijl.De kenmerkende dubbele ronde openingen aan de bovenkant duiden op het gebruik als een dubbele bain-marie, ontworpen om sauzen warm te houden boven grote keukenfornuizen.Voorwaarde– uitstekende antieke staatMooie verouderde patina– Lichte leeftijdsgebonden slijtage (zie foto's)– Originele tinnen bekleding, natuurlijk versleten door de tijd– Alle onderdelen origineel; merk duidelijk zichtbaar.