Mooi brons dierenbeeld uit Benin. Benin-bronsen zijn waarschijnlijk de beroemdste bronswerken van Afrikaanse kunst, voorop lopend op het gebied van Ifé- en Owo-ambachten. Dit komt door de nabijheid van de Atlantische kust, die sinds de 15e eeuw handel met de Portugezen mogelijk maakte.Paar prachtige bronzen luipaarden uit Benin. Voor de Benin-bevolking is het luipaard een machtig en krachtig koninklijk dier dat de savanne regeert zoals de koning over zijn volk. Het dient ook als symbool van rechtvaardigheid.Herkomst: collectie Manfred Schäfer, voormalig galerij-eigenaar uit Ulm, Duitsland.Verzending binnen 24 uur nadat de betaling is ontvangen. Volgnummer wordt verstrekt. Ondertekening bij levering. Volledig verzekerd.