Ludovico MARCHETTIRome, 1853 - Mériel (Frankrijk), 1909Lied van Gisteren voor het kasteel van Azay-le-RideauSchilderij, olieverf op doekOndertekendSchilderij: 46 x 33 cmPrachtige 19e-eeuwse lijst: 64 x 51 cmZeer goede staatGeschiedenis: Reproduktie in de Figaro illustré van januari 1892 (zie laatste foto); Galerie Boussod en Valadon (voorheen Goupil), aangekocht op 17/02/1892 (1275 frank) en op dezelfde dag verkocht (1500 frank) aan Raoul Lefebvre (galerijrekeningboek, boek 13, p. 77, nr. 22031 (cf. Getty Research Institute dat de archieven bewaart))