Deze art deco zeilboot is gemaakt in Dinanderie techniek. Een ambachtelijke techniek die vernoemd is naar de koperen ketelmakers van Dinant. Er zijn verschillende metaalsoorten ingelegd en samen glad gepolijst. De snelheid van deze boot en de strakke lijnen van de zeilen en de golven geven dit beeld echt vaart. De houten sokkel geeft mooi de golven weer.Gesigneerd door de kunstenaar L. GerfauxLucien Gerfaux (1882–1972) was een Franse kunstenaar en metaalbewerker die bekendheid verwierf tijdens de Art Deco-periode. Hij specialiseerde zich in dinanderie, een ambachtelijke vorm van decoratieve metaalbewerking met koper en messing.Na verkoop onder de limiet is niet mogelijk.