Olie op doek, ingelijstd met een zwarte massieve houten lijst.Handtekening rechtsonder: Adrion.Schilderij en lijst in zeer goede staat.Een zomerdag langs de kades van New York met een verrassend uitzicht op de Eiffeltoren en de Bir-Hakeim-brug ervoor.Op de voorgrond zien we een paar personages, zittend en staand aan de linkerkant, in rust terwijl de machines stil staan.Jaren dertig.Prachtig schilderij van zeer hoge kwaliteit, met een stralend licht.Schilder met een zeer goede reputatie.Voor vragen kunt u gerust contact met mij opnemen.Afmetingen van het schilderij: 73 × 60 cmAfmeting met lijst: 97 x 84 cmLucien ADRION (1889-1953) XXe eeuw. Frans.Schilder van landschappen, van stedelijke landschappen, aquarellist, postimpressionist.Eerst technisch tekenaar in Straatsburg (zijn geboortestad), daarna werd hij modeontwerper in Parijs.Na reizen door heel Europa vestigt hij zich in Parijs, waar hij vriendschap sloot met Soutine, Kikoïne en Krémègne.Hij exposeerde regelmatig op het Salon des Indépendants, d'Automne en des Tuileries.Schilder genoemd op Artprice (zie foto’s), in het Bénézit (zie foto) en in hetWoordenboek van de Kleine Meesters van de schilderkunst (zie foto).Verzending: veilige verpakking en levering met aanbevolen en verzekerd transporteur, voor Frankrijk met vasteland: 50 € - Tarieven voor overige landen: neem contact op.