ProductomschrijvingDeze prachtige set van twee midcentury fauteuils brengt een vleugje retro charme in uw interieur.Met hun warme oranje bekleding en elegante houten armleuningen zijn deze stoelen een perfecte aanvulling voor elke woonkamer of leeshoek.- De fauteuils zijn ontworpen in de iconische midcentury modern stijl, bekend om zijn strakke lijnen en functionele esthetiek.- De stevige houten constructie zorgt voor duurzaamheid, terwijl de zachte textiele bekleding comfort biedt.- Ideaal voor liefhebbers van vintage design die op zoek zijn naar een authentiek stuk uit het midden van de vorige eeuw.Voeg deze unieke fauteuils toe aan uw collectie en geniet van zowel stijl als comfort in uw huis.Afkomstig van 1e eigenaar#vintagefauteuil #midcenturymodern #oranjestoel #retrointerieur #designstoel #vintagechair #retrofauteuil #scandinavischdesignPrijs is voor set van 2 stoelenTransport in overleg mogelijk Afhalen heeft de voorkeur