Louis Vuitton Mini Speedy Damier Ebene – authentiek – tweedehands Prachtige Louis Vuitton Mini Speedy in Damier Ebene canvas, een iconisch en zeer gewild model.Een compact en elegant formaat, ideaal voor dagelijks gebruik of om een verzameling vintage stukken aan te vullen. Details :• Marque : Louis Vuitton• Model: Mini Speedy / Nano Speedy• Materiaal: Toile Damier Ebene & natuurlijk leer• Kleur: bruin / ebbenhout• Afmetingen : Ongeveer 16 cm (L) x 10 cm (H) x 7 cm (D)• Algemene staat: goede staat, lichte gebruikssporen op de schouderriem (zie foto's)Accessoires: schouderriem, slot, sleutel en originele dustbag.• Oorsprong : Japan• Levering: zorgvuldig en snel vanuit Frankrijk Een collector- en tijdloos model, dat elegantie en authenticiteit combineert, perfect voor liefhebbers van vintage Louis Vuitton. Aangeboden door EBC Luxe – specialist in authentieke luxe artikelen geïmporteerd uit Japan.