Een driedelige zilveren zout - peper - mosterd tafelset met kobaltblauwe glazen binnenbakken met daarbij twee zilveren zoutlepletjes met galfedelsteen en een parelmoeren mosterdschep.De set (uitgezonderd de zilveren leples) is vervaardigd bij de firma B. van Eldik te Zutphen, Nederland.Uitgevoerd in de rijke Louis XVI stijl met guirlandes en medaillons.Zilversmid van Eldik was werkzaam van 1917 - 1950. Deze set zal vermoedelijk rond 1930 vervaardigd zijn.Het zilver is in prachtige en onbeschadigde staat en de afzonderlijke delen zijn gemerkt met het zwaardje en het meesterteken van B. van Eldik in ovaal.Een van de ovale en originele kobaltblauwe binnenpotten heeft op de rand twee chipjes, de andere twee zijn puntgaaf.De mosterdpot is 8 x 7,7 x 5 cm.De ovale zout en peperbakken zijn 4 x 4.5 x 6 cm.Netto zilvergewicht 110 gram. (excl zilveren lepeltjes) Bruto gewicht hele set: 280 gram.De twee zilveren lepeltjes met halfedelsteentjes zijn gemerkt '800' en 6 cm lang.Het parelmoeren mosterdschepje is gaaf en is 6 x 2 cm.