Louis Hector Monod (1867-1957)De Stem van de Bronnen, 1899Lithografie op velijnpapier.Onderteken op de onderrand van het plaatje.Het blindstempel van L'Estampe Moderne in de rechterbenedenhoek.Afmetingen+Grootte van het vel: ongeveer 30,5 x 41 cm / 12 x 16,1 inch.Voorwaarde: In zeer goede staat, met enkele zachte vouwlijnen aan de randen. Afbeelding zeer schoon met levendige kleuren. Niet ingelijst.Verschijnt uit de beroemde serie « L’ Estampe Moderne ».Gepubliceerd door Masson & Piazza, Parijs.Niet onvergelijkbaar met de serie Maitre de L'Affiche was L'Estampe Moderne een portfolio dat tussen 1897 en 1899 werd gedrukt, uitgegeven door Imprimerie Champenois in Parijs. Het bevatte 24 maandelijkse portfolios, elk met vier originele litho's. Elk werd exclusief voor deze serie vervaardigd.Net als Mucha waren enkele van de bijdragende kunstenaars Rhead, Meunier, Ibels, Steinlen, Willette en Grasset.We verzenden wereldwijd met DHL of vergelijkbare bezorgbedrijven.